Міжнародний День спонтанного прояву Доброти.
Це привід замислитись, наскільки важливо робити, на перший погляд, елементарні речі: дякувати, посміхатись, казати привітання.
"Ви живете серед людей. Кожен ваш вчинок, кожне бажання позначаються на людях. Робіть так, щоб людям, які оточують вас, було добре", - писав відомий український педагог і письменник Василь Олександрович Сухомлинський.
Добра людина схожа на ясне сонечко, тому що всіх вона вміє зігріти своєю любов'ю, турботою, ласкою, щирістю та щедрістю. Коли ви не проходите байдуже мимо чужої біди, допомагаєте немічним, піклуєтесь про старших та молодших від себе, про тварин - це і є прояви людської доброти.
17 лютого учні 5-А класу долучились до Міжнародного дня спонтанного прояву доброти. Спілкувались, дарували посмішки і зрозуміли, що будь-який гарний вчинок, зроблений від душі чи подарунок "просто так", допомога іншим - все це прояви ДОБРОТИ.
Це свято має досить нетривалу історію. Його поява пов'язана з ініціативою міжнародних благодійних організацій, які вирішили об'єднати під гаслами доброти всіх людей планети - незалежно від їх громадянства, віросповідання та національної приналежності.
День спонтанного прояву доброти - це підстава згадати про істинні цінності нашого життя і про те, що доброта здатна зцілити від душевних мук і недуг кожного, хто її проявляє. Тому проявляти добрі наміри у всіх своїх діях повинна кожна людина.
Комментариев нет:
Отправить комментарий